Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj ennek a játékna...

Mi lehet a baj ennek a játékna az indításánál?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom Cube world-öt akkor ki ír egy üzenetet valamien direct3d-s szöveggel meg ad egy linket a microsoft oldalára h menjek és töltsek le valamit,azt letöltöm de nem engedi telepíteni valamiért,valamien directx-es izé a telepítő,először a directx9 emre gondoltam h az a baj,de a supported gpus nál megnéztem és még az ati X300-as szériát is támogatja,nekem x550/X700-am van 256 mb,directx9 sm 2,valamien ötlet? :O

2013. júl. 5. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ez igy nagyon zavaros.kell a pontos hibaüzenet minimum+ directx verzió+drivered verziója+op rendszer verziója
2013. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tudatlan :) válasza:
Sajnos, a unoka tesómnál is ez a baj én nem tudjuk megoldani . Bár nekem jó:) de próbálkozunk!:D
2013. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tudatlan :) válasza:
Megvan a megoldás!!!:D [link] innen töltsd le a cuccot arra kattintva hogy priority download Be kell jelentkezni ha nincs accod csinálsz:)És le tölti a cuccot vírust fog jelezni de nem lessz semmi bajd próbáld meg le tölteni:) Alúl ikszeld ki hogy ne zárja be a böngésződet. Zip fájl-ban a mappa és azon belűl két mappa a fontos a x64 és a x86. vagy x86 vagy x64 attól függ hogy 64 vagy 32 bites windows-od van:) (ha 64 akkor x86 ha 32 akkor x64) ha ki választottad a mappádat akkor a (.ddl) fájlt be húzodt a cube world mappájába és már működik is:) Remélem tudtam segíteni:)
2013. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tudatlan :) válasza:
A (PONT)-ok helyére rakjál .-ot!:D
2013. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jah csak a swift shader az a dx verzió kompatibilitását oldja meg,itt az a probléma,mert nekem azzal se megy :P pedig ismerema sh 3-at
2013. júl. 5. 21:43
 6/9 tudatlan :) válasza:
Azért meg próbáltam segíteni:D
2013. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocs hogy ide pofátlankodok de te honnan szedted le?
2013. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Légyszi valaki mondja már el, hogy honnan lehet ezt a játékot megvenni?????
2013. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tudatlan :) válasza:
Nem azért de szét nézhetnétek a többi kérdés között mert már le írták párszor:)
2013. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!