Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni és...

Gombási Mónika kérdése:

Laptopot szeretnék venni és ehhez szeretnék véleményt kérni! Kinek, milyen tapasztalata van a HP, Asus ill. Toshiba laptopokkal kapcsolatban? Ajánljátok?

Figyelt kérdés
Van akinek konkrétan ilyen gépe van, és ha igen, mennyire van megelégedve vele: -HP Pavilion G6-i5-3230M,15.6HD,500GB5400,8GB,DVD; -ASUS K56CA-XO098D; -Toshiba Satellite C855-2FG

2013. júl. 5. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Hp van fél éve, egyelőre semmi gond nincs. Halk, fürge, tehát ok minden.

A Toshiba viszont... nem a legmegbízhatóbb márka

2013. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dell, lenovo, toshiba. Nekem ez a top3. Régen volt egy lenovom, (eladtam) semmi baja nem volt, havernak toshiba van másfél-2 éve, ő is megvan vele elégedve, most pedig dellt akarok venni, mert erős lapokat gyárt, és utána olvastam, jórész pozítivumokat olvastam. A hp-t nem ismerem, de szerintem az is megbízható (bár az inkább irodai lapokat gyárt), az acer és az asus pedig.. Hát én nem szeretem őket. Van ami igen jó benne, meg van ami nem..
2013. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt mondták a HP-ről, hogy melegedési problémák lehetnek.

Neked nincs vele ilyen gond?

2013. júl. 5. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
melegedési probléma bármelyik lapba lehet, ha túlterheled. Érdemes belerakni egy hűtőt!
2013. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xKakashix ***** válasza:
Nekem ASUS-om van lassan egy éve, nagyon bejött, gyors, játékra is tökéletes, viszont akármelyiket veszed, egy jobb laptophűtőt mindenképp vegyél hozzá. :)
2013. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké. És mennyibe kerül egy ilyen laptophűtő?
2013. júl. 6. 16:10
 7/7 xKakashix ***** válasza:
Én 5k-ért vettem a laptophűtőmet, de olcsóbban is lehet venni, 3-4k-ért már elég jót kapsz.
2013. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!