Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell inspiron n5010 laptopomon...

Dell inspiron n5010 laptopomon eredeti windows 7 van. Hogyan telepíthetem újra? Rendkívül lassú lett a gép ezért kellene.

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

bootoláskor F10, vagy ctrl + F10 és a recovery menüt követve újrapakolja.


Ha esetleg nem, akkor google géped neve, típusa, és recovery hotkey.

2013. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ctrl+f10-re nem reagált, sima f10-nél behozott vmit, fogalmam sincs mit, de csak entert nyomhattam és utána bootolt be a gép.
2013. júl. 5. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Van dell local data safe telepítve?

f10, System repair, vagy valami iolyesmi, betölt egy ablakot...abban koválasztod a dell datasafe-et, és azon belül a factory image-t.


http://www.youtube.com/watch?v=PmyC5V3Wdi0

2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ebben az esetben formatálja a gépet? Mert eljutottam egy darabig de megálltam, mert azt írta, hogy a régi fájlok megtartása... ilyesmi, egyébként a video szerint csináltam csak nem csináltam végig
2013. júl. 5. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Két mód van, az egyikkel formázza a rendszer partíciót. a másikkal nem. Csak a rendszert írja felül.
2013. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!