Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor rámegyek a dokumentumok...

Amikor rámegyek a dokumentumokra ez jön ki: A documents. Library-ms már nem használható. Ez a könyvtár biztonságosan törölhető a számítógépről. A törlés a felvett mappákra nem lesz hatással. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A képek, videók, zenéknél ugyanez van.
2013. júl. 6. 17:58
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Csak úgy magától? Esetleg Vírus?!


Próbáld meg a következőt:

dokumentumok mappa áthelyezése.

jobbkilikk a mappán, tulajdonságok áthelyezés. Majd ha gondolod akkor visszaállítás.

[link]


amennyiben vírus okozta, lehetséges,hogy több gondod is lesz, valószínüleg jogosultsági problémák. Ezt azért írom mert nem tudom az előzményeket sem.

2013. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy nem ment, de töröltem őket, és újracsináltam, úgy jó lett.

Nem kalózkodtam semmit, sony vaio laptop, és a windows7 is rajta volt, stb.

Csak nem rég recoveryztem, biztos akkor lehetett valami

2013. júl. 6. 21:18
 3/3 csacsi2 ***** válasza:
Nem kell kalózkodni, hogy vírusod legyen. Helyreállításkor előfordul, hogy elvesznek a jogosultságok (fájl/könyvtár), vagy csak hibásan állítódik vissza. ilyenkor érdemes megnézni: jobbklikk a mappán / tulajdonságok / biztonság fül -et és engedélyezni a hozzáférést. azzal, hogy újra kreáltad, új biztonsági engedélyt adtál neki...örülök, hogy sikerült.
2013. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!