Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy kis segítséget kérnék van...

Luxy kérdése:

Egy kis segítséget kérnék van egy HP G62-b40SH laptop-om, és szereztem hozzá egy INTEL i7-720QM processort. Ami most a gépben van, az egy ntel Core i3 350M. Kérdésem a következő, ki e tudom csrélni az i7-es procira az i3-ast?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a laptopokban lehet processzort cserélni...
2013. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy lehet cserélni,csak azt akarom tudni,hogy el e bírja a gép,vagy eggyáltalán támogatja e.
2013. júl. 6. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az azért nem olyan biztos, attól függ, milyen a proci tokozása...


Egyébként adatlapok szerint, elvileg ki lehet cserélni, tehát a foglalatuk egyezik, PGA-k, viszont 10W-al többet kér az i7, tehát ha teszem azt maxra járatod valami szoftverrel elég valószínű, hogy károsodik az alaplap, vagy a tápegységed(jobbik esetben csak ő...)

Huzamos ideig nemigen kellene ezt nyomatni neki.


Olyan procit nézzél cserére, amivel a gyártó kiadja még ezt a gépet.

Nekem pl adja i3-as procival és i7-el is a DELL ezt a gépet, de ezt így méretezték, hatalmas hűtés, fém ház, félig kihasználatlan tápegység... stb.

2013. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tokozás is stimmel,a méretek is stimmelnek,és a chipst is támogatja az i7-es procit.Csak hát igen,a kérdés az hogy hogy bírná.Pl a gyéri hűtőjével..
2013. júl. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!