Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikai szakközépiskolába...

Informatikai szakközépiskolába, gazdasági informatikusnak jelentkeztem . El tudok majd helyezkedni?

Figyelt kérdés

Informatikai szakközépiskolába , gazdasági informatikusnak jelentkeztem . Ha normálisan kitanulom a szakmát és nem fecsérlem el a 4 évemet akkor el tudok helyezkedni egy tisztességes munkahelyen ? Érettségim el lenne .


Egy kétségbeesett 15 éves lány



2013. júl. 7. 21:54
 1/4 Turismo ***** válasza:
Én, mint egyik rokon szakmás azt tudom Neked ajánlani, hogy érdemes tanulnod, de ez még a 4 év nem elég, hiszen ezzel csak érettségit fogsz kapni külön képesítést azt csak szakma megszerzésével fogod megkapni. Érdemes majd tovább tanulnod, ha tényleg érdekel ez a szakma. Sajnos még nem csöppentél bele a nagy világba, mert tudhatnád, hogy ma nincs Magyarországon olyan szakma, ami után kapálóznak a munkáltatók. Szóval, amíg van lehetőséged tanulj! :)
2013. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) de viszont én 19 évesen nem igazán szeretnék már tanulni mert nem szeretnék anyámék nyakán lógni . Középiskola elvégzése után saját lábamra szeretnék állni .
2013. júl. 8. 16:57
 3/4 Turismo ***** válasza:
Később úgy is megfogod bánni, hogy miért nem tanultál tovább... Amúgy meg Anyudék biztos, hogy támogatnának mindenben nem kell úgy érezned, hogy rajtuk "csüngsz". Egyébként iskola mellett diákmunkára úgy is tudnál menni aztán ott egy kis pénz jönne, amiből tudod fedezni az otthoni költségek egyrészét! ;) Majd kiforrja magát! ;) Mindenesetre a legjobbakat kívánom! ;)
2013. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. júl. 8. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!