Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy s4 v Iphone5?...

Samsung galaxy s4 v Iphone5? HELPPPP!

Figyelt kérdés

Samsung galaxy S4 vagy I Phone 5?

Sziasztok tudom már létezik ilyen téma,de a kérdésre még nem kaptam kielégítő választ :D :S

Tehàt szerintetek Samsung GS4 Vagy IPhone 5?

Miért?Miben tartjátok jobbnak?

Pontozzátok pls 10-es skálán mind kettő telefont:

1:-,Ár érték

2-:,Teljesítmény

3-:,Testreszabhatóság

4-:,Összeszerelés minősége

5-:,Kezelhetőség

6-:,Sebesség

7-:,Kinézet

Átlagosan hogyan értékelnétek?Melyiket vennétek és miért?Ha már rendelkeztek vlmelyik telefonnal mondjátok el lécci miért jó miért rossz,mit hiányoltok belőle,mit szerettek benne?

(és ha kérhetem a trágárkodást mellőzzétek)



#SGS4 or Iphone 5
2013. júl. 8. 16:16
 1/3 anonim válasza:
100%

Két különböző rendszerről beszélünk. Funkcionalitásban hasonlóak, de kérdezz meg egy droidost, ő tuti az S4-et fogja mondani, mint egy iPhone-os, meg az i5-öt!

Azt tudom tanácsolni, hogy menj be egy olyan boltba (Media Markt, Euronics), ahol mindkettő ki van állítva és kezd el nézegetni őket milyen.

Amúgy én iPhone-os vagyok 5 éve és nem váltanék semmiért, de huzamosabb ideig nem használtam droidot, így nincs kialakult véleményem róla, csak az ismerősök elmondása alapján. De biztos lesz itt, aki meg az S4-et fogja mondani! Szóval rajtad áll!

2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1:-,Ár érték

10/10 -> Az első apple készülékem 2 éve kaptam (iPhone 4) , az első olyan termék amiben nem csalódtam ( csalódtam az Xboxban , Windowsban (MS) Sony Vaio laptop (Sony) , Philips TV -> mindennel volt valami gond , valami hiba csak az apple termékeiben nem : Nekem iPhone 4-em volt 2 évig semmi baja , most iPhone 5 -> semmi gond , a családban van még 3db iPhone 4s , semmi baja egyiknek sem , és egy Sony Xperia P ami szörnyű , egy frissítés után nem lehetett megnyitni a gyári kamera alkalmazást 3 hónapot kellett várni egy frissítésre ami kijavítja a hibát , a sim kártyát néha nem érzékeli, de a teló restartolása megoldja, de ez elfogadhatatlan , kieshet és nem tudnak elérni fél napig...


2-:,Teljesítmény

10/10 nem akad a rendszer , akadás nélkül futnak a játékok is


3-:,Testreszabhatóság

6/10 nem lehet témát változtatni , sem az ikonok kinézetét , amit lehet az a háttér + lock screen háttér

4-:,Összeszerelés minősége

Ezt nem értem :D ,hogy h gondolod , anyaghasználatra gondolsz ? az 10/10

5-:,Kezelhetőség

10/10 az tény h ezt a telót a legkönnyebb kezelni az okostelefonok között

6-:,Sebesség

10/10 akárcsak a teljesítmény, nincs lagg

7-:,Kinézet

10/10 , bár ez szubjektív szerintem mint a fehér , mint a fekete jól néz ki


Én az iPhone mellett döntöttem , és nem az Sgs mellett , nem bántam meg , nem cserélnék , elégedett vagyok.

Amit hiányolok belőle azt az iOS 7 bepótolja , emberek letiltása ,hogy ne hívhassanak / ne küldhessenek sms-t , control center , facetime sima hívás , nem videóhívás , Siriben Wikipedia , és a design változás , nekem nagyon bejön ez a minimalista design :)

2013. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

SGS4.

Elég sok oka van, többek között, hogy nekem is az van, előtte pedig egy SGS2 volt.

Nos én használtam már iPhone 4/4s és 5-öt is 2-3 órán keresztül legalább. Azonban engem nem fogott meg, nem tetszett az amit láttam, a képernyő számomra kicsi volt, zsúfolt minden.


Ár/érték-et egyértelműen a SGS4 nyeri, hiszen a legolcsóbb 5(16GB) is annyiba kerül, mint egy SGS4, csak éppen messze nem tud annyit.


Teljesítményben azt hiszem egyiket sem lehet leszólni, mert felesleges, hiszen tökéletesen fut mindkettőn minden.


Testreszabhatóság, nos. Azt hiszem ezt is a SGS4 vinné, hiszen sokkal inkább magad rendezheted a dolgaid, mint egy iPhone 5 esetén.


Összeszerelés minőségét én inkább az iPhone-nak adnám, mert bár ez az s4 már nem olyan mint az s3, de akkor is jobb véleményem szerint az iPhone, bár ez néhol hülyeség, hiszen ha leejted a kőre, betonra, akkor mindkettőn meglátszik, de átlag felhasználásnál meg nyilván nem lesz semmi bajuk.


Kezelhetőségre is azt mondom, hogy jobb a SGS4 kezelhetősége.


Sebesség ugyanaz, ami a teljesítmény, nem értem mi különbséget szeretnél hallani. :)


Kinézethez annyit mondok, hogy nekem tetszik mindkét telefon, de mint mondtam, nekem az iphone-ok kijelzője túl kicsi. Bár sokan szeretik a kis kijelzőt, én nem, és neked kell eldöntened, hogy hova tartozol.


Az a gond, hogy valóban neked kell eldöntened, hogy hova húz inkább a szíved, azonban biztosan egyikkel sem fogsz mellé. Én speciál nem is szeretem az iPhone-okat, sosem tetszettek, ezért nekem egyértelműen maradt a s4.

Én szeretek az enyémben mindent, nekem fehérben van, és nagyon szép, ami viszont nem tetszett benne, hogy ha megkapod kézbe, akkor gyárilag annyi vacak van rajta, hogy elfoglal 7 GB-t. De mivel bővíthető így nyugodtan hozzácsaphatsz pár GB-t, én vettem hozzá egy Class 10-es 32 GB-s kingston micro SD kártyát.

Az infra is remek, tökéletesen lehet vele irányítani a TV-t, DVD-lejátszót és stb. Múltkor bevásárlás közben a tescoban azt csináltam kb a TV-kkel, amit csak akartam. :)


Nos, remélem tudtam valami segíteni, én az SGS4-et választottam, és ki is tartok mellette.

2013. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!