Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows7-en hogy lehet kitöröl...

Windows7-en hogy lehet kitörölni egy programról tárolt adatokat? (És nem az uninstallálásra gondolok. )

Figyelt kérdés

A laptopom Dell Inspiron 15RN5110, amin Windows7 Home Premium operációs rendszer fut és 64 Bittes a processzora. Állítólag a számítógép minden programról adatokat tárol. Ezeket hol találom meg és hogy tudom VÉGLEGESEN kitörölni a PC-ről?

Köszönöm a választ!



2013. júl. 8. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
végig nézed a mappákat, kijelelőlöd a meg maradt fájlokat SHIFT+DEL
2013. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a kérdéses programot már uninstalláltam. Akkor még mindíg ott lesznek az adatok a PC-men?
2013. júl. 8. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
akadnak temp mappák, configok, sőt registry bejegyzések is.
2013. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a CCleaner nevű programot. Ő meg keres minden felesleges telepítés vagy internetezés után maradt fájlt, regisztrációs bejegyzést helyetted és ki is törli azokat. Úgy emlékszem tud magyarul is. Sok helyről letölthető, gúglizz rá.
2013. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a CClean-ben meg tudom nézni hogy milyen felesleges dolgokat talált?
2013. júl. 9. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy emlékszem kilistázza őket. Aztán eldöntöd, hogy törlöd-e őket vagy sem.
2013. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így néz ki, ahogy a képen is látod. Az Elemzés gomb lenyomása utána kilistázza a felesleges fájlokat:

[link]

Aztán a tisztítás futtatása gombbal tudod őket törölni.

2013. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marsko100 válasza:

Vagy az is jó hogyha ide mész:

Start->Futtatásparancs(ide beírod ezt: regedit)

És itt ki kell böngészned hogy mi az amit törölni szeretnél!

;)

2015. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!