Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régi Windows visszatelepítése?

Régi Windows visszatelepítése?

Figyelt kérdés

(Német nyelvű gépre kéne)

Windows Vista Home Premiumról Windows 2007-re cseréltek egy gép operációs rendszerét.A gond az,hogy az illetékesek vissza akarjék tenni a régi,Windows Vista Home Premiumom SP1-et(64 bites).Hogyan csinélják?



#windows-vista
2013. júl. 10. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszafele telepíteni. Le kell formatálni a c:-t, és úgy fel a régit.
2013. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet leformálni? Vigye el inkéább egy számítógépes szervízbe?
2013. júl. 10. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegye be a windows vista CD-t. Ha jól van beállítva a bootolás sorrendje, akkor a CD van első helyen, és így, egyből be fog jönni a telepítő, ahol felkínálja a formázás opciót is.

Ha nem ez jön be, akkor be kell menni a biosba (ahogy bekapcsolod a gépet, kezdd el nyomkodni a Delete, F5, F1, F10 billentyűket [nem tudom látatlanban hogy nektek melyik]), kb 20 másodpercig, és jobb setben bejön egy menü, ahol be tudod állítani a boot sorrendet. CD legyen legfelül (+/- gombbal), aztán Save and close.


Ha ez nem megy, akkor vigye szervízbe, vagy ha pesti, akkor hozzám :P

2013. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külföldön van a gép sajnos :D De akkor elvitetjük szakemberhez.Köszi :)
2013. júl. 10. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A vistánka a temetöbe már a helye nincs rá támogatás windows 8 at kéne használni. én is szeretem a vistát de már sajnos fájó szivel bucsut vettem töle és win 8 at használok mert azon minden megy.
2013. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!