Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani,...

Hogyan tudom visszaállítani, hogy a mappáimban megjelenjenek a képek?

Figyelt kérdés
Valamit elállíthattam néhány hete a netbookomon, mert ha megnyitok egy mappát, amiben képek vannak, akkor kicsiben nem tudom megnézni a képeket, csak ha megnyitom őket. Amúgy csak az adott képnézegető program (irfanview, microsoft képnézegető stb) borítóképe jelenik meg. Szörnyen zavaró, nagyon nehéz így a képek rendezgetése, ha ahhoz, hogy lássam melyik képet pakolom át egyik mappából a másikba, előbb meg kell nyitnom..

#számítógép #beállítás #ikon #képek; mappa; diavetítés #képrendezés; alapértelmezett program
2013. júl. 10. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tom kivenni mit akarsz, de ha az a kérdés amire gondolok akkor a menüben fent a nézetet elállítottad az intézőben... van ott egy kis lenyitható fül abban ilyenek: ikon, lista, részletek, mozaik, miniatürök. Neked a mozaik kell!
2013. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos az nem segít, mindegy, hogy jeleníti meg, lista, vagy kis ikonok, mozaik, bármit beállíthatok, mert nem látható maga a kép kicsiben, csak a képnézegető program logója (pl irfanview-nél egy piros macska szerű akármi stb) tehát ha rendezgetni akarom a képeket, ahhoz, hogy tudjam melyik kép az, ahhoz meg kell nyissam nagyban, mert amúgy nem látom magát a képet.:S nehéz jobban elmagyarázni, ha tudnék itt küldeni, küldenék printscrint róla:S
2013. júl. 12. 11:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszered van?
2013. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én értem hogy mire gondolsz mert nekem a videó fájlokkal volt ugyan ilyen gondom nemrég.
2013. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mit állítottál át egyébként?
2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha XP-d van szóval akkor meg megnyitsz egy tetszőleges mappát és ott van egy ilyen sor hogy fájl meg ilyenek amiket így le tudsz nyitogatni és ott van egy olyan hogy eszközök azt lenyitod és ott van olyan hogy mappa beállítások.Ott a nézet fülre kattintasz és ott pedig rámész az alapértelmezettre és alkalmazod.Ha 7-ed van akkor a vezérlőpultba mész ott a megjelenés és a személyes beállítások-ba és ott van a mappa beállítások.Vistán gondolom ugyanez.Ha netán win8-ad lenne akkor nem tudom.Ha ez a mappa beállításos nem jön be akkor nem tudom.Majd még utánanézek de egyenlőre ez jutott eszembe.
2013. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ugyanez a problémám.
2014. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Start menü-re jobb klikk -> Windows Intéző. Win7-nél Rendezés -> Mappa beállításai -> Nézet fül -> Speciális beállítások. Görgess lefelé. Vedd ki a pipát a "Mindig ikonok jelennek meg (miniatűrök soha)" elől! WinXP-nél ugyanezt azt hiszem az Eszközöknél találod.
2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szathmary89 válasza:
Win8 is hasonló. Azt a fránya pipát kell csak kivenni,(mappa beállítás) hogy lássam a miniatűröket. Köszönöm!
2015. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Hónapk óta kerestem...! Most végre megtaláltam a megoldást Windows 10 alatt:

addig eljutottam a tanácsokból, hogy a "mappa beállításainál vedd ki a pipát a "Mindig ikonok jelenjenek meg" elől, de nem találtam a mappa beállításait a vezérlőpulton. Mert nem ott van: Nyiss meg egy bármilyen mappát, bal fölől a "Fájl" és ott vannak a Mappabeállítások, és azon belül a Nézet és ott vannak a pipák.

Hurrá! :D

2016. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!