Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Életre kelt a telefonom....

Életre kelt a telefonom. Miért csinálja ezt? Sony Xperia J

Figyelt kérdés
Használhatatlan lett a telóm. Nem tudom mért de gépel magától, még a pin kódot se tudom normálisan beütni, megnyit alkalmazásokat a menüben, megnyitja a zenéket, képeket. Nemtudom miért csinálja. Tényleg mintha életre kelt volna:( Próbáltam hogy esetleg túl sok adat van a telefonom memória kártyáján. (500 zene :/ ) de nemtudom kitörölni mert elkezdi megnyitni őket, meg lejátszani... Segítsetek!! :(

2013. júl. 11. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez elég kísértetesen hangzik de biztos van újratelepítő gombfunkció. Én a Huawei Ascend G300 at is úgy raktam újra hogy asszem bekapcsolásnál meg kellet nyomni a halkító és a hangosító gombot és voala újrarakó menü de nézz utána youtubon.Ja és ne ezt használd amit én mondtam.
2013. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öcsémnek is ezt csinálta tavaly az Xperia Mini, akkor utánaolvasott, és azt találta, hogy a meleg miatt hülyült meg az érintőpanelje. Szerviz volt a megoldás.
2013. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) szerencsére még garanciás szóval elviszem:)
2013. júl. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!