Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék a YouTube-ra videóka...

Szeretnék a YouTube-ra videókat feltölteni, de ehhez előbb a DVD-RAM-ról át kellene másolnom őket PC-re, ami sehogy sem sikerül. Le tudnátok írni ennek a menetét, lépésről lépésre? Persze úgy, hogy én is értsem!

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Kiveszed a DVD-t a dobozából.

2. Kinyitod a számítógép lejátszóját a gombbal.

3. Beteszed a lemezt, óvatosan betolod az ajtód.

4. Megjelenik a fájlkezelőben a DVD tartalma. Megkeresed a bizonyos videót.

5. Kiválasztod azt a videót úgy, hogy rákattintasz. Ha több is van, és egyszerre akarod, akkor a "Ctrl" feliratú gomb nyomva tartásával rákattintasz az összes kijelölendő videóra.

6. Elengeded a Ctrl-t.

7. Rákattintasz jobb egérgombbal bármelyik kijelölt videóra.

8. A felbukkanó téglalapocskában megnyomod a "Másolás"-t.

9. Megnyitsz egy új ablakot a fájlkezelőből (pl. jobb egérgomb a tálcán (alsó csíkon) lévő ikonjára, és "Fájlkezelő").

10. Megkeresed az "Ez a gép"-nél a szükséges meghajtót, a számítógép belső tárhelyét. Ez például lehet "Rendszer" nevű.

11. Azon belül megkeresed a szükséges mappát.

12. Balra fent, a fejlécen van olyan, hogy "Beillesztés". Arra kattints rá!

13. Töltsd fel a YouTube-ra. (Ez már egy másik történet :D)

14. Tedd nyilvánossá, vagy amit akarsz. Stb..

Remélem tudtam segíteni.

2021. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh, hát izé... Ez már kissé aktualitását vesztette, de a jó szándékot díjazom, ezért becsületből végigcsinálom. Köszi! (Azt hiszem, új GYK-s rekord született a kérdés és az első válasz közti időt tekintve.) :)
2021. ápr. 14. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Most látom, hogy mikori a kérdés. Nem is tudom, hogyan találtam rá... Nem volt tegnap kiemelve esetleg? Bár gondolom nem. Na mindegy. :D Jó éjszakát!
2021. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 14. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Óoó, tényleg. 🤭
2021. ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!