Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan kapacitív...

Létezik olyan kapacitív érintőképernyő, mely kb. olyan vékony, mint a laptopokban lévő (LED és nem nagyobb 15,6 inch-nél), és VGA-val és/vagy HDMI-vel PC-hez lehet kapcsolni? Vagy össze lehet-e rakni egyet házilag?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekelne, mert ezzel bárhol és bármikor képes lennék használni a netbookomat.
2013. júl. 12. 00:55
 1/4 acelsziv ***** válasza:

Nos...

először is a Touch screennek semmi köze nincs sem a VGA -hoz, sem a HDMI -hez. Beviteli -és nem megjelenítő eszköz.

Házilag nem igazán gyártható és a hordozónak is elég merevnek kell lennie, hogy tartsa a síkot, tehát a tized mm-es kilőve. Legalábbis utólag beépíthető típusoknál.

Netbooknál pedig azért felejtős, nert valahol el kell helyezni az interface-t és a csatlakozót is.

2013. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
IBMnek volt hasonló, ami laptop volt, persze nem vékony:D
2013. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, a képernyő nem megoldható. Én igazából olyanra gondoltam, hogy a képet is megjelenítő érintő felületet a netbook hátuljára erősítve használnám. A leginkább megfelelő kifejezés erre inkább az érintőképernyős monitor, nem a képernyő, valóban. És úgy gondoltam, hogy ezt a monitort kapcsolnám a géphez VGA porton keresztül. Elképzelésem szerint úgy nézne ki, mint egy tablet a vastagságot és arányokat tekintve. Lehet, hogy kicsit el vagyok szállva a gondolataimmal, de így módosítva a kérdést lehetséges ennek valamiféle kivitelezése?
2013. júl. 12. 02:13
 4/4 acelsziv ***** válasza:
Egyszerűbb és olcsóbb, ha veszel egy 10" os tabletet.
2013. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!