Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Német billentyűn hol van ez a...

Német billentyűn hol van ez a jel < (még mi előtt bárki bele kötne másoltam, és hogy lehet hosszú i betűt irni?

Figyelt kérdés
segitségeket előre is köszönöm :))

2013. júl. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a jel < az A-betü mellett balra van


hosszú Í-t meg úgy lehet, hogy a fölsö sorban a "ß" melletti aposztrófot megnyomod, utána meg az i,(meg o, u, a) betüket.


Viszont ö és ü -böl nem lehet úgy hosszút írni, azt nem sikerül semmi módon sem.

2013. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Shift mellett jobbra. Alulról a második sor, baloldalt. Az y elött. "<"

----

Hosszú ú;í;á-t a "Backspace" elötti gombot nyomd le,"´" utána az adott betüt. A hosszú ö;ü-ezzel a módszerrel nem megy.

2013. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,de sajnos az én billentyűm

teljesen más ://

2013. júl. 12. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt egy német billenyüzet:


[link]


A Shift mellett van a < jel.


A hosszú magánhangzókhoz a vesszöt meg a számoktól jobbra az utolsó billenytüvel tudod betenni.

2013. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt vehetsz betüfóliát német klavira. Vagyis akármilyen klavit át tudsz ragasztani németre. Ehhez viszont telepítened kell a windowsba a német klavit, amit a Windows honlapjáról ingyen letölthetsz. Én ugyanezt Magyar betükkel csináltam pár hete egy német klavin.


[link]

2013. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!