Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grand Theft Auto működése...

Grand Theft Auto működése leállt, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,hogy egyszer felraktam a GTA san Andreas-t akkor egy darabig tökéletesen működött. Ugye mivel windows 8-at használok kompatibilitást állítottam stb...

Majd egyszer csak kiirta hogy a Gta sanadreas exe. működése váratlanul leáltt. Újra felraktam és jó volt, viszont első nap működött , de a második napon nem idnitotta el, semmi hibaüzenet semmi és hiába rakom ujra mindig ugyan ez volt.

mi lehet a probléma? segítsetek lécci



2013. júl. 12. 16:45
 1/2 Gál Mihály válasza:
Eredeti vagy nem? Mert ha eredi akkor működnie kéne de ha nem szerintem hibás. Nekem például ilyen volt a sims 2. Az is ilyen volt: felraktam ment egy napig aztán másnap annyi is volt az egész játéknak. Azért mondom hogy az eredetinek nincs baja mert nekem is megvan GTA San Andreas és nekem Ea Gamestől van és ez a szolgáltató 100% hogy jó.
2013. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem eredeti de az öcsém gépén tökéletesen működik ugyan ez, azzal nme volt semmi probléma
2013. júl. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!