Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám eladni?

Mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

HP 620 Laptop

Processzor: T6570 Intel Dualcore 2.10Ghz

Ram: 3GB

HDD: 320GB

Videokártya: GMA4500M ~364mb

15.6képernyő,2mp webcam,jó állapot....



2013. júl. 13. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Erre is igaz, hogy amennyiért megveszik. De én úgy saccolom, hogy kb 30000-nél nem igen adnának többet - tekintve azt ,hogy sokkal jobb gépet kapok a boltban, már 80000-ért.

2013. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első, te nem tudom, hol élsz. Az ilyen gépek kb. 60-65k ért mennek.

És mutass 80k ért ennél jobb új gépet. Tudod, mik vannak újonnan annyiért? AMD 1,2 GHz dual core, 1MB gyorsítótárral, 2GB RAM. Gondolkozz egy kicsit...

2013. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint modntam, minden annyiért megy el, amennyiért el tudod adni.


Továbbá, ebben a kategóriában a tárolóely mérete az egyik legmeghatározóbb dolog, mivel a gép egyéb teljesítményei mondjuk játékra, 3D munkára... minimálisak.

Továbbá, marad a hordozatóság - ami teljes mértékben kényelmi szempont -, és esetleg a kijelző mérete, valamint a kimenetek.


Anyi akció van az itnerneten, és az újságokban is, hogy igenis kapsz 80000 körül jobb gépet - külföldi rendelésről nem is szólva.


És lehet, hogy sokan 60000-80000-ért rakják fel a gépet, a kutya se veszi meg. Viszont 35000-40000 körül már láttam ilyen gépet, amit el is adtak. És miért? Mert annyit ér, amennyiért megveszik.


Csak gondolj bele - hogy a "javaslatoddal" éljek.

2013. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Haverom ennél jobb gépet vett használtan, 37000-ért...


Nem hizem ,hogy annyiért el tudnád adni, amennyit a második mond, de talán annál többért, mitn amit az első írt. Legalábbis egy kcisivel.


De abban igaza van az elsőnek hogy az diktál aki vesz ha kel la pénz eladja az ileltő a nem nem de valóban mindne annyit ér amennyiért megveszik.

2013. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldjetek már akkor nekem ilyen jó ajánlatokat. Az meg h éppen van vmi akció az interneten, nem mérvadó, sokkal inkább az, h vmit boltból hozol el, garanciával.
2013. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2es vagyok, még mindig, a vaterás aukciókat ne keverjük ide, ahol semmi garancia nincs a termékre. Ezek a 35-40k árak bizonyára onnét származnak, amit meg mondok azt meg egy bolt kínálja, garival. Amúgy meg senki nem venne számítógépet, ha két év alat a negyedét érné.
2013. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!