Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Chicony (azt hiszem,...

Van egy Chicony (azt hiszem, iCam 140-es - képek alapján) márkájú webkamerám, le tudnám tölteni valahonnan a telepítőjét?

Figyelt kérdés

Másik számítógépen szeretném használni a webkamerát, de a driverjét már nem találtam meg. (2007 tavaszán vásároltam) Tud valaki segíteni, hogy hol tudnék egy megfelelő drivert szerezni hozzá? Akár letölteni valahonnan, akár személyesen megvásárolni, vagy valamilyen más programmal elérni, hogy a másik gépen is használni tudjam?

Megmutatom a képét is.


2009. okt. 19. 12:57
 1/6 A kérdező kommentje:
2009. okt. 19. 12:57
 2/6 A kérdező kommentje:
Segítsen valaki, aki tud... :S
2009. okt. 19. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak driverek, de itt nem találtam iCam 140-eset, de lehet, hogy más néven van fent, próbálgasd ki őket, jobbat sajnos nem tudok.

2009. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem, képek alapján ez lesz az:

ftp://driver.chicony.com.tw/DC-4110.EXE

2009. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első kettő vagyok, és úgy látom a link nem működik, próbáld meg ezt (win xp-re van):

[link]

2009. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget, utánanézek, amint a saját gépemnél fogok ülni. :)


de még aki tud segíteni, írhat

2009. okt. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!