Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ennek a programnak a neve?

Mi ennek a programnak a neve?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung M3 Portable külső merevlemezem 3.0-ás USB-vel. Azt írja ki, hogy formázni kell, de van rajta egy rakat cucc amire szükségem van. Valamelyik kérdésnél az oldalon olvastam, hogy van valamilyen program amivel formázás nélkül le tudok menteni mindent, ha szerencsém van. Mi ennek a programnak a neve?

A másik ami érdekel: Mitől romolhatott el a külső merevlemez?

Állandóan fel volt csatlakoztatva a számítógépre, és kikapcsoláskor nem csatlakoztattam le. Néhány játékot is erről futtattam (Assassin's Creed Brotherhood, Tomb Raider). Utoljára amikor működött egy 130GB-os dolgot próbáltam rámásolni egy másik külső merevlemezről. A másolás többször meg kellett szakítani, újrakezdeni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. júl. 14. 15:15
 1/2 uno20001 ***** válasza:

<off>

130Gb-os dolog?

Mi az? A Youtube-on lévő videók biztonsági mentése? :)


</off>

2013. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Valamelyik kérdésnél az oldalon olvastam, hogy van valamilyen program amivel formázás nélkül le tudok menteni mindent, ha szerencsém van. Mi ennek a programnak a neve? "


Recuva, ez pl ingyenes: [link]

(Ha szerencséd van) Persze kell hozzá ugyanennyi üres hely egy másik partíción...



"Mitől romolhatott el a külső merevlemez?"


X. Mint írtad le sem lett húzva. Ezért szoktam mondani, hogy nem bízom a külső HDD-ben, mert egy belsővel ilyen nálam még sosem fordult elő, viszont a külsőkre naponta panaszkodnak, hogy nem ismeri fel és formázná.

Erre senki nem fog tudni válaszolni. A HDD-k már csak ilyenek, illetve a külsők elég gyakran. Megbízhatatlanok...

2013. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!