Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangszóró/fejhalgató kimenet...

Hangszóró/fejhalgató kimenet a monitoron?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem egy használt fujitsu siemens c19-1 típusú monitort és az vele a gond hogy nem tudom hogy mire való hátul az a két lyuk :P ugye be van dugva minden működik és van egy olyan bemenet amibe a hangszórókat szokták dugni... zöld színű csatlakozó jack dugóhoz és van egy másik ami fekete ugyan ilyen de az felett van egy fejhallgató jel! nos bedugtam oda hangszórót fülhallgatót és semmi.... akkor mire jó ha nem szól? normál monitor csatlakozóval csatlakozik az alaplap/géphez ! válaszokat várom előre is köszi sziasztok

2013. júl. 15. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Utanaolvasva a monitornak valoszinuleg hangszorok vannak benne, 2*1,5W teljesitmenyuek. A zold lesz a bemenet a fekete pedig a fej/fulhallgato kimenet. Minoseguk tapasztalatom szerint borzalmas, de jobb mint a semmi.
2013. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen de kipróbáltam és nincs hang:D de csak a sima monitorcsatlakozóval csatlakozik a géphez ... beledugtam a hangszórót elindítottam a zenét és semmit.... tanács?
2013. júl. 15. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert nincs hang, mert a sima monitorcsatlakozo amit valojaban d-sub nak hivnak nem visz at hangot csak kepjelet, a hdmi kabellel ellentetben. A bemenetet neked kulon osszekell kotni valamilyen hangforrassal, pl a gep hangkimenetevel vagy a telefon hangkimenetevel.
2013. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!