Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az elso kerdesem szoval...

JDMDrifter98 kérdése:

Az elso kerdesem szoval szeretnem gyorsan megkerdezni szeretnek egy uj kormanyt venni de nem vagyok benne biztos mert ebben az evben Jon ki a VARVA VART GTA V Es nem tudom eldonteni hogy melyik legyen GTA V vs Logitech G27? SEGITSEGET KEREK?

Figyelt kérdés

#GTA 5 #Logitech G27 vs
2013. júl. 15. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmazzuk már meg érthetőbben:


"Szerintetek a GTA V-re vagy a Logitech G27 kormányra költsem el a pénzem?"


No, mennyivel szebben hangzik.


-*-


Neked kéne tudnod, mi a fontosabb. Az egy jó módszer a döntéshez, hogy felállítasz egy mérleget: érvelsz mindkét oldal mellett, aztán amelyiknél több (meggyőzőbb) érv van, amellett döntesz.


Pölö:


GTA V: várva várt játék, sokáig fogsz vele játszani, rengeteg lehetőség van benne, hipercsillivilli grafika meg játékmenet, satöbbi


Kormány: ezzel meg soksok autós játékot tudsz nyomatni

2013. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz megfogalmazásért csak már fáradt voltam szóval a helyesírási hibákat nem láttam ja és telefonnal írtam azért nincs ékezet. Bocsánat de köszönöm a kommentet.
2013. júl. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!