Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok mindenféle smile...

Kvindzsó kérdése:

Hogy tudok mindenféle smile és hangulatjeleket kiírni facebookra, instagramra vagy bárhová képek alá?

Figyelt kérdés
Hangulatjel!

2013. júl. 16. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Ezek csak iphone-nal működnek, de ha utána jársz találhatsz neten weblapokat amik ezzel foglalkoznak. Én például ezt használom: [link] Itt csak kiválasztom a hangulatjelet, aztán a kiskockát ami megjelenik, kivágom és beillesztem oda ahova szeretném. Ha pedig megnézni szeretnéd őket, akkor úgy szintén itt. Instagramon, ha nem Iphone-d van egy kis kockát fog kiírni, meg lehet hogy néha facebookon is. Ne ijedj meg. Mások látják. Ha pedig neked írnak ilyet, de csak egy kockát látsz, jelöld ki a kockád és másold be a weboldalba amit az előbb említettem, várj egy picit és kifogja dobni, hogy milyen smiley is az :)
2013. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!