Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azelőtt, ha rákattintottam,...

Azelőtt, ha rákattintottam, akár ennek az oldalnak a belépő rubrikájára, már írta is ki a belépő e-mail címemet. Most nem. Elfelejtette talán?

Figyelt kérdés
Mindketten használjuk a lányommal a freemailt, facebookot, iwiwet, stb. Ha odakattintottunk, mindkettőnk címét felkinálta, nekünk csak választani kellett. Az OEP oldalán tudta a TAJ számomat, az OTP egyenleglekérdezésnél, a kártyaszámomat, sok helyen a jelszavamat is tudta, és még sorolhatnám.... Ezeket elfelejtette, és a kezelőnek most minden esetben be kell írnia. Az az állapot sokkal kényelmesebb volt! Gondolom, hogy valamilyen beállítást állíthattunk el, hogy mindez megszünt. De mit?
2013. júl. 16. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ki kell pipálni hogy megjegyezze!

+a böngészőben is ha jól tudom le lehet tiltani hogy ne jegyezze meg !

De pl. Taj számot,Kártyaszámot én a helyedben nem jegyeztetnék meg vele! könnyen illetéktelen kezekbe kerülhet!

2013. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sokmindent leírtál,de a lényeget azt nem :

- milyen böngészőre kérdezel

2013. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mit, és hol kell kipipálni?

Ha valaki a TAJ, illetve az OTP kártyaszámomat, (A PIN nélkül) tudja, mit, és hogyan tud visszaélni vele?

2013. júl. 16. 20:07
 4/6 A kérdező kommentje:

Mozilla Firefoxot használok.

És még azt sem írtam, hogy korábban Windows XP-m volt, most Win 7 van. Ha, egyáltalán van ennek jelentősége?

2013. júl. 16. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

nagy a káosz a firefoxod jelszó mappájában,

-ha ott rendet csináltok,akkor megint jó lesz,

kikéne törölni mindent,ami kétszer van meg,vagy amire már nincs szükség ,innen :


[link]

2013. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A Webhelyjelszavakat kell menteni!

2013. júl. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!