Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tört wowra connectelés problém...

Tört wowra connectelés problémában (tauri 3.3.5) valaki tud segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem lenne egy olyan problémám, hogy amikor beírnám a usernamet, pwt és connectelnék, egy kis ideig connecting aztán elkezdene uptadelni. Mindent az utasítás szerint csináltam, ahogy a taurin levanírva, és ezelőtt mindig elsőre sikerült, de most nem.Átírom a realmlistet is a launcher exe helyett a wow exét ugye, de mikor a játékba belépek mintha nem érzékelné hogy a realmlistben mivan, és belépés helyett updatelne eredetire. help!

2013. júl. 16. 20:57
 1/10 Csiß ***** válasza:

realm listbe ezt írod?


set realmlist hu.logon.tauri.hu

set patchlist ignore

2013. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
set patchlist ignore, ezt soha nem írtam be. az én gépemen fent van most a wow és működik a tauri anélkül is. mindenesetre holnap megnézem öcsém gépén hátha úgy jó lesz, meglátjuk :)
2013. júl. 17. 00:10
 3/10 Csiß ***** válasza:
Én tegnap raktam fel ezt a tört wowot,hogy kipróbáljam a hirhedt tauri szervert.(mondjuk én kerestem neten egy no-install klienst mert első próbálkozásra jól szétb*sztam az eredeti klienst).Viszont a tauri forum gy.i.k. részlegében ez a realm listes info van.
2013. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam mindenhogyan, azt is amit írtál, újratettem az egész gépet ma reggel, formáztam minden, újraraktam és ugyanaz a hiba. komolyan nem értem
2013. júl. 17. 15:17
 5/10 Csiß ***** válasza:
Melyik mappában van a realmlist.wtf ?
2013. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Program files\World of Warcraft\Data\enUS ,itt van benne
2013. júl. 17. 15:27
 7/10 Csiß ***** válasza:
Akkor ez a hibalehetőség is kilőve.Sry kifogytam hirtelen az ötletekből :)
2013. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindegy azért köszi, még egy eshetőséget kifogok próbálni, enUS helyett felrakom az enGBt, hátha
2013. júl. 17. 15:45
 9/10 A kérdező kommentje:
a probléma egyébként megoldódott, én voltam a hülye. végig az volt a gond, hogy a Battle.net account namehez az e-mailemet írtam és nem a felhaszn. nevet :DDDDD
2013. nov. 24. 22:55
 10/10 A kérdező kommentje:
persze erre még másnap rájöttem, csak most jutott eszembe hogy kiírom hátha valakinek segítek ezzel :D
2013. nov. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!