Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csináltam egy minecraft...

Dropo kérdése:

Csináltam egy minecraft szervert be tetem a warpoláási plugint. Müködik is csak az a baj hogy sima player nem tud warpolni csak op rangu felhasználok. Hogy lehet rangot adni sima játékosoknak warpolásra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 10:48
 1/2 anonim válasza:
Ha jól tudom kell hozzá egy másik plugin ha jól emlékszem Essentials és Essentials Group. Az Essentials Group arra való, hogy új csoprtokat hozz létre pl. Tag, Admin vagy v.i.p ezt perszer te döntöd el. Na és ehhez még kapcsolódik egy permission, amit meg tudsz változtatni. Ha ezt megváltoztatod már képes lesz beírni a /warp xy parancsot. Csak annyi dolgod van hogy létrehozol egy Group-ot pl(Tag vagy Builder, stb.) hozzáadod a permission-jaihoz a /warp parancsot és csak annyi dolgod marad, hogy megcsináld azt, hogy minden player aki felmegy a szerveredre megkapja a (Tag,stb) kitüntetést persze ezt is egy paranccsal megcsinálhatod ha nem akarod túl bonyolítani csak az a baj, hogy ezt egy bizonyos személynek adja. Ha többet szeretnél tudni róla keress utána a bukkit.org-on. Remélem segítettem.
2013. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MarciX válasza:

Kell hozzá GroupManager vagy PermissionsEx plugin.

Ha GroupManagert töltöd le akkor:

/mangaddp <alap rang neve> essentials.warp

Ha PermissionsEx plugint:

Használd a GroupManagert jobb!:)

2014. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!