Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Alexandra020 kérdése:

Mi lehet az oka annak, hogy írás közben eltűnik a kurzor?

Figyelt kérdés

Kifejteném bővebben, remélem meglehet érteni. Mostanában a laptopom azt csinálja, hogy ha írni akarok, bárhová, mondjuk épp ide, vagy csak beszélgetek, bármi... írok-írok, egyszer csak eltűnik a kurzor, és nem ír tovább. És folyton vissza kell kattintanom, hogy tudjam folytatni. Az ablak is olyan, mintha máshova léptem volna. A másik, hogy Facebookon, Farmville 2 közben, ha nagy képernyős módban vagyok, játék közben egyszer csak kilép kis képernyősre. Nagyon idegesítő már, eddig nem volt ilyen, mitől csinálhatja ezeket? Kb 2 éves TOSHIBA

Satellite L755D-10N Notebookom van, bár nem hiszem, hogy ez számítana. Párszor leesett, meg egyszer ráborult egy kis sör :) De utána hónapokig semmi baja nem volt, nem értem...



2013. júl. 17. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

"Általános" és érthetetlen probléma. Touchfreeze nevű programot kell feltenni elvileg.


[link]

2013. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy oldal görgetése közben is vissza kell kattintgatni, hogy tovább menjen. köszönöm szépen a választ! megpróbálom! :)
2013. júl. 18. 19:33
 3/3 Rocco79 válasza:
Sziasztok,nekem szintén egy az egyben ugyan ez a problémám,még ilyennel nem találkoztam csak annyi különbséggel ,hogy nekem asztali pc-m van,nem pedig laptopom.Ha bármilyen ötletetek tapasztalatotok van evvel kapcsolatban kérem ír.Előre is köszönöm.
2014. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!