Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem látja a laptopom a...

Miért nem látja a laptopom a wifit?

Figyelt kérdés

Windows 8 volt a laptopon, behalt a windows, felraktam a windows 7-et. Windows 7 nem látja a laptopom beépitett wifijét. Szedtem már le drivereket meg stb. de semmi.

Ezt irja ki: A windows nem talált vezeték nélküli hálózati adaptert.

Kép: [link]


Mi lehet a baj? Válaszokat előre is kössz! :)



2013. júl. 18. 03:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben látja a wifi adaptert? Fizikai kapcsoló gomb nincs a gépen? Szoftveresen nincs tiltva gyorsbillentyűvel? Fn + F8 vagy hasonló.

Szerintem driver lesz, de azt tudod az eszközkezelőben ellenőrizni.

2013. júl. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam Fn+F3 és semmi. Eszközkezelőnél nincs is semmilyen wifi. Nem tudom mi van. Win8-nál nem kelllett semmilyen illesztőprogramot felraknak win7nél meg még arra is kellett hogy legyen aero kinézet meg a lan kábelt észlelje.
2013. júl. 18. 11:14
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Hát persze. A géped valószínűleg későbbi kiadás, mint a Win7. Előre nem ismerhetett hardvereket :).

Az eszközkezelőben nincs esetleg valamilyen Ismeretlen hardver?

Amúgy laptoponként másképp kell bekapcsolni a Wifit, van, amelyiknél csak a szükséges funkcióbillentyűt (rajt a wifi ikon) kell megnyomni, az FN nélkül!

2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kilroy válasza:

Nekem is volt már ilyen és, ha jól emlékszem kipróbáltam mindent és a vezérlőpultban(?!) kellett bekapcsolni a wifit.

Hogy hol már nem tudom.

2013. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jah amit elfelejtettem. Laptop: aspire 5750zg


Mindjárt még szétnézelődök hogy még mit találok. De hivatalos drivereket is szettem le és ott is irta hogy wifi be meg ki és szürke volt szóval nem lehetett bekapcsolni meg azt irta hogy a windows nem talál vezeték nélküli adaptert.

2013. júl. 18. 17:53
 6/6 anonim válasza:

Szervusz!


Ugyan így jártam én is. Feltelepítettem egy internet megosztó szoftvert és csak ethernet kapcsolaton tudtam netezni, a laptopba épített wifi adapterem pedig eltűnt... Én a következőt csináltam (win 8.1):Vezérlőpult---> Hálózat és internet---> Hálózati kapcsolatok. Nekem szürke volt a wifi adapterem ikonja és az volt oda írva, hogy letiltva. Jobb egérgomb az ikonra és válaszd az engedélyezést. Remélem tudtam segíteni!


Üdv!

2015. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!