Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom beállítani, hogy a...

Hol tudom beállítani, hogy a wifim Max mennyire adja a jelet? Ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
A vonalas netemet eléggé lehúzzák a wifivel, amit szeretnék egy kicsit visszafogni.

2013. júl. 18. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak motorola és spéci cisco rúteren lehet a jelerőséget módosítani,az adóban.


Inkább kódold le, vagy csinálj rá hálózati szám szűrést firewall>mac adress filtering.

2013. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
cisco rúterem van. Programmal nem lehet állítani? Mint a torrenten, hogy mennyivel töltsön le vagy éppen fel.
2013. júl. 18. 22:48
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Még a legolcsóbbakon is lehet (pl. TP-link). Akkor egy Cisco -n is tuti lehet, csak be kell lépni a webes beállító felületére.

Amúgy ha gyengíted a jelet, akkor az csak neked lesz kellemetlen, mert akik másik Wi-Fi -jén való élősködésre specializálódtak, azok rendszerint komolyabb vevő cuccal rendelkeznek.

Ahogy az előző is mondja jobban járnál ha titkosítanád a Wi-Fi -d vagy legalább MAC szűrést állítanál be. Ezeket a beállításokat is megtalálod a webes felületen.

2013. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet az olcsó TP linkeken is?

Nekem ez még új.

Mondjuk lehet csak az én volt TP-linkemen nem lehetett, mert régebbi. passz.


A cisco jó. Ipari motorolán hardveres a szabályzás. Ferritmag a kimenő illesztő trafóban, minél jobban betolod, annál kevesebb teljesítmény jut ki az antennákra. Mert a mag elszívja.

2013. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Itt van a TP-link jelenleg forgalmazott leggagyibb 3 eFt -os router -én is az állítás lehetősége (TL-WR720N):

[link]


Amúgy a régi G -s TP-Link -eken még tényleg nem lehetett.

2013. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, nekem WR541G/542G van :D
2013. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!