Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Google + fiókot...

Hogyan kell a Google + fiókot leválasztani a YouTube csatornáról?

Figyelt kérdés

Másfél órámat kellett rá pazarolnom hogy végig keressem az egészet, de semmi.

Megtaláltam a leválasztást ott meg valami nincsen rendjén.

Ha törölni akarom a Google + fiókot, akkor nem engedi mert hozzá van kapcsolva a YouTube csatorna. Ha a YouTube csatornát akarom leválasztani, akkor rámegyek ugyebár arra a leválasztás linkre, és elvileg azon belül lenne valami.. hát NINCS!

Valaki írja le teljes részletességgel, hogy hol tudom megoldani a problémát, mert iszonyatosan fontos lenne.



2013. júl. 19. 10:39
 1/9 anonim válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de ugyanez a problémám nekem is. Van egy olyan érzésem, hogy ez szándékos a google részéről. Nem értem mi jó nekik abban, hogy felesleges funkciókat erőszakolnak a felhasználókra. Ha lenne optimálisabb alternatíva, törölném mint a szart! (elnézést, de dühös vagyok emiatt)
2013. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Fiókbeállítások -> Áttekintés

https://www.youtube.com/account

(link nélkül nehéz megtalálni)


a képed mellett, a neved alatt, ott van, hogy ideiglenes leválasztás (...)


Remélem segítettem, ha kicsit késve is :)

2013. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

ja, persze, nekem is ott volt a + leválasztása amíg létre nem hoztam a leválasztás után egy x nevű csatornát a komment érdekében de (nem emlékszem minek) nekem hozzá kellet adni, így vissza csatoltam


[link]

itt törölhetném a csatornát amihez bizony eléb le kell választani,de a kép mellet nekem csak a spec. és a szerk.a G+-on szerepel (mindjárt kivágom innét a francba!)

2014. jan. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez borzasztóan idegesítő ! Én sem tudom megoldani. Nem törölhetem a google fiókot, mert kiírta, hogy akkor törli a Youtube fiókomat is, amin már igen sok videó van és ezt nem szeretném. Ez egy agyrém ! Milyen szemétládák !Ha megtudod hogyan kell, légyszi írd fel ide. Ha én jövök rá, én is megírom itt. Köszi és sok szerencsét mindkettőnknek
2014. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezt szeretném én is tudni.. engem már úgy felidegesített.. már nem tudom mit csináljak.. állítólag nem lehet törölni mivel így tudunk csak belépni a youtube fiókunkba.. részemről semmi értelme.. meg hülyeség
2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 stkstk válasza:
Fiókbeállítások -> Áttekintés És ott a kép mellett nekem csak a speciális beállítások van és a Szerkesztés Google+ on, olyan nincs hogy csatorna leválasztása..
2015. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megvan! Link: [link]
2017. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thule A válasza:
Ez a tartalmak törtélésére vonatkozott, de mi a helyzet a fiók leválasztásával vajon? Nem lehetséges?
2019. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!