Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen kábellel össze tudom...

Ilyen kábellel össze tudom kötni a laptopomat, és a (crt) tv-m hogy filmet nézhessek az utóbbin? (Kép lent! )

Figyelt kérdés

Kép a kábelről: [link]


Van egy régebbi0 crt tv-m amit össze akarok kötni a laptopommal hogy azon nézhessek filmeket. Ilyen kábellel mindenféle adapter nélkül lehetséges az összekötés? Ha igen, milyen programok kellenek hozzá hogy "átjátszam" a filmet a tv-re!



2013. júl. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Összetudod vele kötni, és a képernyő beállítása opcióban kapcsold be a 2. monitor használatát. Ha a laptopodon van olyan bemenet akkor működnie kell.
2013. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pont most olvastam egy fórumon, hogy ezzel nem lehetséges összekötni, mivel a hdmi digitális jelet ad, az rca meg ugye analóg, és így nem tudja analóg jellé konvertálni.. :\


így nem merem megvenni a kábelt, mert kitudja.. tényleg nem működne így.. :\

2013. júl. 20. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek a kábelnek kb. semmi értelme, az általad írt okok miatt.


Egyben még nem is találok hozzá készüléket, csak kettővel lehetne átalakítani:

[link]

[link]

2013. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! akkor lehet inkább beruházok egy multimédia lejátszóra!
2013. júl. 20. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!