Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gta san andreas-ban CJ skinét...

Gta san andreas-ban CJ skinét hogyan lehet kicserélni?

Figyelt kérdés
BE akarok rakni egy golyállós gázmaszkos embert a GTA San andreas-ba cj helyére de nem tudom hogy kell. Ellőrre köszönöm a segítséget.

2013. júl. 20. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha letöltök egy gázmaszkos skinet ami elvileg tegyük fel egy Swattosra cseréli ki azt be tudom rakni cj helyére?
2013. júl. 20. 18:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahonnan leszedted a skint, biztos le van írva hogyan kell. Akár a skin mellett egy nfo/readme fájlban.
2013. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel az adalék információk (esetleg...) segíthetnek későbbi válaszolóknak, bemásolom a leveled:


"Én olyanra gondoltam hanem arra hhogy a letöltök egy swat skiet amit A sWAT NPC-RE ÍRJA le hogy cseréld ki azt be-e lehet rakni a CJ skinre ennyire nem érted"


És reagálok is itt:


"ennyire nem érted": semmi irrelevánsat nem írtam, ami miatt indokolt lenne ilyet állítanod. Volt egy ötletem, hol kaphatnál választ a kérdésedre. Egyébként te fogalmaztál kétértelműen. A kérdésben skin-ről beszélsz, de a kérdés leírásában és a leveledben már magáról az emberről, tehát a modellről.


Mivel nem veszed a fáradtságot, hogy elgépelés mentesen és érthetően írd le a problémádat, én itt végeztem a segítségnyújtási kísérletekkel. Jó éjt.

2013. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Skin berakásról nekem van egy videóm: http://www.youtube.com/watch?v=WfOsIXnRapY

Remélem segít! :D

2013. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BruAzz ***** válasza:
A linkbe a videó privát te hülye!
2014. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!