Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leauge of legendsben mitől...

Leauge of legendsben mitől függ h mennyi lp-t kapsz rankedon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
attól is hogy nyersz e vagy sem, vagy hogy napi első win vagy sem
2013. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó az egyértelmű ha vesztek mínuszba megy de ilyenre gondoltam h amikor nyersz akkor ilyen képlet szerű ami kiszámolja h mennyit kapsz
2013. júl. 21. 07:44
 3/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem valami olyasmi, de a statodtól független szerintem, bár még nem néztem másoknál és nálam egyszerre, ha nyertünk akkor hogy kaptuk. viszont olyantól is függ, hogy pl meddig tart, ha 40 percen túl van, akkor az is bónuszt jelent
2013. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem csak attól függ, hogy milyen szintű játékosokkal játszottál.


Játszottam barátommal, aki nagyobb divisionbe van, és többet kaptam, amikor nyertünk mint szoktam, kevesebbet vontak le, ha veszítettünk. Ő viszont ugyan úgy kevesebbet kapott, ha nyert, és többet veszített.

2013. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ami jelentősen befolyásolja az az idő. Elég nagy külömbség van a "at 20 surr" win és a hosszú, egy órás meccs után kierőszakolt win között.
2013. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mykola válasza:

Lényegében attól függ, hogy milyen ellenségeket kapsz.


A másik dolog, ha éppen átlépnél egy tier-t vagyis pl gold 1-ben vagy kevesebb pontot kapsz, hogy nehezebb legyen átlépni.


There are numerous factors, but these are the two major ones:


The difficulty of the match: if matchmaking considered your opponents to be favored, you'll gain more League Points than normal if you pull off the upset. The opposite is also true.

The relative Matchmaking Ratings (MMRs) of the other players in your game: if the other competitors are generally higher in the standings than you, you'll gain more LP (and lose less from a loss), so that you'll generally trend upwards even with a 50/50 record.

2013. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mykola válasza:
Megj.: ne keverjük már a LP-t az IP-vel.
2013. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
/watch?v=vmr-Ada_Y_Q
2013. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dubikah válasza:
A faszt se érdekli a hacked, menj a rákba.
2013. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Zkköszönöm a gyors válaszolat :-)

A hacker meg dugja fel magának a virusát XD

2013. júl. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!