Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék filmeket nézni...

Job kérdése:

Szeretnék filmeket nézni olvasni mit éri meg meg venni tabletet vagy ebookot és milyet vegyek milyen ami jó és meg bízható?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőt akarod csinálni, akkor inkább tabletet, bár vannak filmet lejátszó ebook olvasók is. Arra is ügyelni kell, hogy mely fájlformátumokat szeretnéd olvasni, ill. filmként nézni.


tablet

[link]


ebook olvasók

[link]

ezek játszanak le filmet/zenét

[link]

2013. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőt vegyél! Egyértelmű! A tablet nem olvasásra való, az e-book olvasó nem filmnézésre való. Az az e-book olvasó, amin lehet filmet nézni, az tablet, nem e-book olvasó, egy rendes e-book olvasó e-ink kijelzős.

Ha nincs pénzed mindkettőre, akkor az döntse el a kérdést, hogy melyik tevékenység lenne gyakoribb, ha sokat olvasnál, akkor e-book olvasó, ha max. 1 órát akkor tablet. Ha tableten akarsz olvasni, akkor a felbontás legyen minél nagyobb, 7 colon 1280×800, 9-10 colon pedig retina. Minden esetben IPS technológiával készült kijelző legyen!!!

2013. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted melyik, akkor ajánlok párat!
2013. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem inkább tablet.

Pl.:indavideon tudok filmeket nézni úgy,hogy semmilyen player-t nem kellett rá tenni. Adlikon tudok olvasni könyveket pedig innen tudnál leszedni hozzá ingyen: [link]

Ha tablet mellett döntöttél akkor jószívvel ajánlom az Asus Nexus 7-et nekem ilyenek van és nagyon szeretem.

2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem vegyél tabletet!


ConCorde tab One 16gb


25.000ft

2013. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!