Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kiírt filmeket miért nem...

A kiírt filmeket miért nem játsza le a Dvd lejátszó?

Figyelt kérdés
A kiírt filmeket nem mindig játsza le a Dvd lejátszó. Van egy samsungunk is meg egy philips is. A Dvd kiírása sikeres,a számítógép lejátsza a kiírt dvd-t. Nem értem mi lehet a gond. Avikról van szó. A kiíráshoz a Cd burner xp programot használjuk.

2013. júl. 21. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem támogatja az AVI-t az asztali vagy azt a fajta kódolású AVI-t nem szereti amit ráírsz a lemezre...
2013. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy a dvd lejátszód alkalmas-e avi lejátszására, csak a pontos típus ismeretében lenne lehetséges megállapítani.


A pcket fel lehet készíteni minden film lejátszására, de dvd lejátszókat nem, úgyhogy ez nem jelent semmit...

2013. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lejátsza az avikat nem az a baj,hanem hogy van 1-2 amit valamiért nem akar.
2013. júl. 21. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy avi az, és nem wmv, mp4 stb.?


Milyen video, ill. audio codec-kel vannak kódolva a filmek, amiket nem tudsz lejátszani?

Csak, mert ha a video nem divx/xvid, a hang pedig nem mp3/ac3, akkor annyi...

2013. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
... ahogy én is leírtam az első válaszomba, de ma valahogy nem látszanak a betűim...
2013. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!