Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen képet szerkes...

Hogy lehet ilyen képet szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyen képet szerkeszteni? [link] lehet hülyének néztek,de fogalmam sincs mivel csinálják:| Kérlek segítsetek!:)

2013. júl. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért, ezt szerkesztik??

Azt hittem fényképezik...

2013. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem oda írni..a két fehér csíkot,melyik szerkesztővel tehetem oda?
2013. júl. 21. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

GIMP, de akár PAINT is elég hozzá.


Megnézed a kép méreteit és csinálsz egy üres új képet, ami a te képednél annyival szélesebb, amekkora fehér csíkot akarsz a két szélén. Mondjuk 1200x800-as kép esetén csinálsz egy 1600x800-as üres lapot. Ez után betöltöd a képet, ami nem fogja kitölteni teljesen a lapot, mert ugye az szélesebb. Kijelölöd magát a képet és középre helyezed, majd elmented. Ennyi...

2013. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez utolsó megoldása annyiból nem tetszik nekem, hogy itt ugye a kép két széléről adatot törölsz ki, ami esetleg kellhet. Ezért egyszerűbb fehér csíkot odatenni, mint kitörölni a kép két szélét...
2013. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!