Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Körül-belül mekkora teljesítmé...

Körül-belül mekkora teljesítmény növekedés lehet ha újítom a gépem? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Jelenlegi konfig:

Processzor: Intel Pentium G620

Ram: 6Gb

Táp: Codegen/Display 300W

VGA: jelenleg az alaplaba integrált


És vennék bele egy Asus hd 7770-es VGA-t és egy 400W-s tápot.



2013. júl. 22. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatalmas, játszani is tudnál teljesen korrekten. De a Codegen moslékot felejtsd el meg ne az alapján vegyél tápot, hogy 400W.
2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
FSP hexa 400W-ben gondolkodtam.
2013. júl. 22. 12:52
 3/4 Mr.Bab válasza:
Hát ezekhez a VGA-hoz illendő egy új proci mivel hiába jó a kártyád attól még a pl: játék nem fog jobban menni. Mivel a legtöbb erössen proci igényes. Ha nem játékra bőven elég egy gyengébb kártya.
2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó elég nagy tévedésben vagy, a legtöbb játék erősen videokártya igényes, nem pedig CPU. Példának mondanám, hogy amíg FX 4100 + HD5450-et használtam együtt, szinte semmi nem ment el, amióta HD7850-re váltottam nincs olyan játék ami ne menne el ultra beállítások mellett. Magyarán ha játékra kell a gép akkor inkább a gyengébb proci erősebb vga változatot válaszd mint fordítva. Félre értés ne essék nem azt mondom ,hogy egy 10 éves Celeron és egy GTX 780 páros jó, szóval ilyen mértékű túlzásokba ne essünk.
2013. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!