Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a Backtrack...

Miért nem működik a Backtrack 5 r3-on a hang, ha más Linux disztribúciókon igen?

Figyelt kérdés
A notebookom neve: Hp Pavilion g6-1209so és a gyártó nem készített Linuxhoz drivereket így nem tudom letölteni őket. Mit kellene tegyek?

2013. júl. 22. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a BT nem erre való.zenehallgatáshoz tegyél Linux MIntet vagy Debian 7-et

Az ubuntut meg kerüld.

2013. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó igazad van.. de használom az operáció rendszer lehetőségeit,mert tanulok hackernek (és most ne arra gondolj,hogy egy kis 12 éves fel akarja törni a barátnője msnjét,hanem ténylegesen ezzel fogok foglalkozni: programozni és egyebeket is tanulok.) és ezért szerettem volna a BT használni,mint telepített OP rendszert.
2013. júl. 22. 14:45
 3/5 A kérdező kommentje:

A következőket csináltam:

System > Preferences > Startup Applications

Add

majd így kitöltöttem:

Name: Pulseaudio daemon

Command: /usr/bin/pulseaudio

Comment: Start the sound daemon

Újraindítottam a rendszert és már jelzi,hogy esetleg menne valami,de ha egy zenét (.mp3) elindítok,akkor azt írja ki,hogy:

There's no application installed for MP3 audio files.

Pedig fel van telepítve a VLC media player.

2013. júl. 22. 15:41
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy lenovo g500-asom van a Backtrack 5 r3 van feltelepítve rá és nekem van hangja neked elindul a vlc??
2014. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem lejásza az mp3-at és hangja is van
2014. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!