Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » RT Seven Lite-al melyik...

RT Seven Lite-al melyik Windows 7 verziót érdemes használni, és melyik funkciókat érdemes kivenni, hogy a gépigény kisebb legyen? (És stabil maradjon)

Figyelt kérdés

Ha szükséges, itt a hardver, amire csökkenteni kell:

Intel Pentium M 1.7 GHz (ez tudom, hogy alapból rendben van)

768 MB RAM

40 GB HDD (Először csak 10, mert az XP mellett szeretném egy másik partíción tesztelni)

Ati Mobility Radeon 9000 32 MB (az aero felület nem fog lejönni, de jó a sima is)

Előre is köszönöm a válaszokat! A hasznos válaszokat felpontozom!



2013. júl. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb ha nem piszkálod !

Módosítatlan Windows 7 Home Basic-et használj, de nagyon kell legalább 1 gb ram !

2013. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a ddr1-es notebook ram nagyon drága...
2013. júl. 23. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen laptop ez ? Megnézem hogy egyáltalán vannak-e hozzá driverek, ha nincsenek akkor nincs értelme feltelepíteni !
2013. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Toshiba tecra s1

Egyszer már próbáltam gyengített Windows 7-et, szép volt, Angry Birds is nagyon jól ment vele, csak végül letöröltem, mert ha betettem egy CD-t vagy pendrive-ot, nem adta ki, hogy mit futtasson, ill. nem indult el a CD-ről automatikusan semmi meg fene tudja, miket tehettek bele a Driver Genius-on kívül... Ezért írtam ki a kérdést. A drivreket megoldottam. A WiFI hez találtam drivert, a többire, ha rákattintottam jobb gombal, kompatibilitási mód, majd XP SP3, akkor szépen felmentek és futottak jól.

2013. júl. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!