Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mibe rendereljek egy órás...

Mibe rendereljek egy órás esküvői videót Sony Vegasban, ha nem akarom, hogy napokig tartson?

Figyelt kérdés
Esküvői videót csináltam, szépen benne is van minden. 1 óra 8 perces, és elkezdtem .mp4be renderelni, ami 20 órát mutatott a befejezésig. DVD-re közvetlenül nem tudom ráírni mert nem férne rá. A gépem sem a legjobb ezekre a dolgokra, de ha van bármi beállítás ami jobb ilyenekre, azt érdeklődve várom.

2013. júl. 23. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha konvertálni akarod akkor : Format Factory 3
2013. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Martial Artist válasza:
Azt javaslom h válasz különböző formátumokat és kísérletezz velük, pl WMV-t de vedd kisebbre a méretüket, nem kell h full HD legyen, lehet állítani a formátumon belül is a minőséget. Pl. 1080P stb
2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Internet HD 1080 p HD és nem tart napokig
2013. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, internet hd 720p-be nyomtam ki mp4-ben, és csak 10 óráig tartott, ami teljesen benne van még
2013. júl. 26. 00:15
 5/6 anonim válasza:
Hány perces a videó? :D
2013. júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 óra 8 perces, a kérdésbe benne van.
2013. júl. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!