Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows nem ismeri fel a...

A windows nem ismeri fel a monitorom, miért?

Figyelt kérdés

2 napja Windows8-ról visszaváltottam windows 7-re.

Feltettem az illesztőprogramokat, és minden ok volt.

Tegnap fél órára elmentem a géptől, és nagyon sötét lett a monitor. Nézetem a monitor beállításait, és a PC-ét, minden ok-nak tűnt.

Észrevettem, hogy a windows "általános nem pnp monitor"t ír, asus monitor helyett.

Az AMD Vision monitor beállításainál viszont felismeri a monitort, de akár ott, akár a monitor beállításait állítom, csak rosszabb tőle a kép.

Betettem egy másik monitort a gépbe, azt egyből felismerte a windows, majd mikor visszatettem ezt, nem ismerte fel, de megtartotta a beállításokat, szóval szép, világos kép volt.

Viszont ma reggel bekapcsoltam a gépet, és elfelejtett mindent, ismét alig látok valamit.

Monitor illesztőprogramját leszedtem, több VGA illesztőprogramot próbáltam, és próbáltam AMD VISION beta-t is, hátha azzal van gond.


A világosabb színek szinte fehérek, a sötétebbek meg szinte feketék. (pl a facebook kék sávja sötét lila színű). Ha játékot indítok el alig látni valamit.

ui.: VGA monitorom van, a kábel jó.



2013. júl. 27. 11:19
 1/2 A kérdező kommentje:
A Windows 7 kalibrációs programja azt írja "nem megfelelő paraméter"
2013. júl. 27. 11:20
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem meg néha elsötétül 2 másodpercre, és visszajön... szintén általános nem pnp monitor :s medion monitor.
2013. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!