Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy samsung galaxy y-om...

Nemtomnemnem kérdése:

Van egy samsung galaxy y-om kb. fél éve vettem, és állandóan újraindul (nem a betöltésnél, hanem amikor bekapcsolt teljesen) de van amikor bekapcsolás közben is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A bekapcsoló gomb egyáltalán nem reagál semmire, ha megnyomom kikapcsol a telefon (mintha ki venném az aksit) és újraindul. Először arra gondoltam hogy az akku adta meg magát, de vettem bele újat és ugyan azt csinálja. Próbáltam másik rommal is úgy sem működik ugyan úgy újra indul. Valaki segítsen, nem szeretném kidobni mert jó kis telefon!

2013. júl. 27. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoftvert kell rajta cserélni, Samsung szervízbe vidd be. Androidos vírust kaphatott.
2013. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! én nem vittem szervízbe, én, mint hozzá nem értő meg tudtam csinálni.

Nekem az volt a problémám, hogy folyamatosan újraindult.

Előjött a villogó Samsung felirat, és onnan nem ment tovább.


itt kaptam választ: [link]

Ha a link nem jelenik meg, írd be a googleba, hogy Galaxy Y S5360 gyári romok, unbrick, repart és az androidforumra fog navigálni.


Ott letöltöttem a fájlokat, amiket regisztrált tagok láthatnak.

Mindent úgy csináltam, hogy a képen volt, 1 dolog viszont nagyon nem jött össze.

Mivel nem jutottam túl a boot-on, nem ismerte fel a telefont a gép.

Ekkor csináltam egy olyat, hogy hangerő LE gomb+ menü gomb(középső)+bekapcs gomb egyszerre.

Elindítottm az odin-t, és akkor ismerte fel csak a telefont. Onnan tudod, hogy felismerte, hogy az odinban az ID:COM rublikában kiír egy számot. akkor kattints a startra.

Ha mindent úgy csinálsz, ahogy a leírásban, akkor a telefonodon a Downloading írás alatt elkezd egy kék csík töltődni, ha kész újraindul, és jó a telefon. Teljkesen visszaállt a gyári beállításokra, mintha most vetted volna, az időt be kell rajta állítani meg mindent. Utána nekem felajánlotta a szoftverfrissítést is, és az is rendben ment. remélem tudtam segíteni valakinek :)

2014. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom van, csak nálam néha feláll a rendszer. Ilyenkor minden oké egy darabig. Új szoftver ezer éve nem lett telepítve. Viszont teló gazdája kicsivel a jelenség előkerülése előtt leejtette a gépet.

Ez csak infó, hogy más baj is lehet, de ha van ötlet a házi javításra annak örűlnék.

2015. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!