Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a Win7-em bejelent...

Royalty95 kérdése:

Miért lassú a Win7-em bejelentkezése?

Figyelt kérdés

Laptopom perifériái: Intel core duo 2 (2.2ghz) 4gb ddr2 ram...


Újra telepítésnél a bejelentkezés (Üdvözöljük) kb 1-2 másodperc után betöltödik a Windows-al együtt. De most, hogy nem lett újra rakva, kb: 35-40 ikon van kint stb... Teljesen karban tartom a Laptopot (törezedettmentesítés, ccleaner, advenced systemcare programmal + vírusírtóval... de mára sajnos elég lassú a bejentkezés. Üdvözöljük szöveg kb 20 másodperc után tűnik el.. Mi lehet a probléma...!?



2013. júl. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond. Egy bizonyos idő után a windows-nál ez normális jelenség.

Esetleg szelektálj aszerint , hogy mely programok induljanak együtt a Windows-al. Amire nincs szükséged azt kapcsold ki. Ez is elősegítheti a gyorsabb betöltődést.

2013. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Már olvastam, hogy javallott minél kevesebb ikont tartani az asztalon. Persze ettől nem fog megjavulni. Összeségében ez egy 500 €-s kérdés
2013. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket már megcsináltam... Valaki valamit esetleg? :S
2013. júl. 29. 21:34
 4/5 anonim válasza:
Telepítsd újra szerintem,ha nem bírod ki azt a 20 másodpercet de elötte csinálj biztonsági mentést a fontos adatokról.
2013. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 homo ludensz ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet elkezdi betölteni magát azután vakaródzik, gondolkodik és a végén célba ér. Addig kimegyek kávét iszom,rágyújtok és mind ketten készen állunk. Megtehetném hogy alvó állapotra kapcsolom hiszen irodákba,intézményekbe egész nap üzemelnek,de ha elmegyek őt szeretem kikapcsolni. Asztali pc.-m van Vindows 7 ultimate progival. Már cseréltem vírusirtót is a minap s minden maradt a régiben.
2013. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!