Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az asztali lejátszóm nem...

Az asztali lejátszóm nem akarja lejátszani az Iso filmeket. Ezt írja ki:Play prohibited (Lejátszás letiltva. Please check disc (Ellenőrizd a lemezt). Lejátszóhiba vagy rossz programmal írom?

Figyelt kérdés
Azaz nem mindegyiket.Mert van amelyik elindul.DVD Decrypterrel írom így adja ki a fent említett hibaüzenetet.Ha Nero-val írom be se tölti.Többfajta lemezzel is próbálkoztam már és hasonló sikerrel.A lejátszóm SAMSUNG HT-Q9.Ha v.kinek volt már dolga ezzel a lejátszóval vagy hasonló problémával állt már szemben akkor segítsen.
2008. jún. 27. 08:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy a haszn.utasítás "hibaelhárítás" pontjában azt írja hogí ellenőrizzem a lemez régiókódját mert külföldről behozott lemezek nem biztos hogy futnak.

1.Azt se tudom mi az

2.A régi lejátszóm vitte és csupa jókat hallottam erről a lemezről.(TDK és Benq lemezek)

2008. jún. 27. 09:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ISO? dehát az nem film, hanem lemezkép. ha azt írod ki akkor soha nem fogod asztali lejátszón lejátszani!! Nyisd meg az iso filet, másold át a DVD fájlokat a gépedre és azokat írd ki a DVDre, akkor tuti le tudja majd játszani!
2008. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerezz be egy ertelmes lemeziro progit ami kezeli a ISO filokat (lemezkepfile - ami a te esetetben a filmet tartalmazza) es azzal ird ki lemezre, masik lehetoseg> szerezz be egy "Winrar" nevu progit ami siman kezeli az iso kiterjesztest csomagolt file - kent, igy kicsimagolod es utana barmivel felirhatod lemezre...
2008. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetesen előtte kibontom win rar -ral.
2008. jún. 27. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg nem régiófüggetlen a lejátszód. (A régiókódokat azért találták ki, hogy csúsztatva lehessen megjelentetni a dvd-ket világszerte. Pl. nálunk szinte minden később jelenik meg, és hogy ne tudd lejátszani az USA-ban kiadott dvd-t, ha nálunk még csak most jött be a mozikba). Mi a 2-es régióba tartozunk, és a legtöbb nálunk árult lejátszó csak ilyen lemezt hajlandó lejátszani.

Ezen könnyen lehet segíteni:

1. Asszem DVDDecrypter képed régiómentessé (region-free) a filmet.

2. Ezt a linket követve régiómentessé teszed a lejátszódat, és leszarod a lemez régióját:D

[link]

2008. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezt is kipróbáltam köszi.nem segített viszont a lejátszóm már régiómentesítve van.
2008. jún. 28. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!