Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy ha pl az internetet használom, akkor ne tűnjön el alul a tálca? Valamit véletlenül megnyomtam és most ezt csinálja.

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobbklikk a tálca egy szabadon levő részén -> Tulajdonságok -> "A tálca automatikus elrejtése" elől vedd ki a pipát.
2013. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincsen úgy beállítva... szóval fogalmam sincs hogy tudom visszaállítani
2013. júl. 28. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm. "A tálca legyen mindig látható a többi ablak előtt" előtt van pipa?
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az F11- et nyomtad meg? Nyomj rá még egyszer.
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
semmi köze a f11hez, nem azt nyomtam meg, mert még mindig látom a böngészőm tetejét, ha meg megynyomom az f11-et akkor az is eltűnik
2013. júl. 28. 21:56
 6/8 A kérdező kommentje:
"Hmm. "A tálca legyen mindig látható a többi ablak előtt" előtt van pipa?" hol tudom beállítani?
2013. júl. 28. 21:57
 7/8 A kérdező kommentje:
ezt látom, ha megnyitom a böngészőt: [link]
2013. júl. 28. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a tálcán, tulajdonságok. Itt megtalálod a tálca mindig legyen látható a többi ablak előtt. Alkalmaz, Ok. / XP- re írtam/
2013. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!