Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore-on eggyel túllépem a...

Ncore-on eggyel túllépem a hit n run-olt torrentek számát valószínűleg, milyen büntetést fogok kapni?

Figyelt kérdés
Ha 1el lépünk túl akkor is megvonják a letöltést? mennyi ideig?

2013. júl. 29. 21:42
 1/4 soccerway ***** válasza:
olvass wikit
2013. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de most is dolgozok, szóval ha valaki letudná írni és nem off ot írna, azt megköszönném.
2013. júl. 29. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sokszor volt már, hogy túlléptem 2-3mal, de nem kaptam még semmit. Egyébként ha kapsz is, akkor egy warn-t kapsz. Ha még egyszer előfordul, és másodjára kapsz emiatt warnt, akkor törlik az accountodat.
2013. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem tavaly minden honapban bannoltak 2-3 napra, mer mindig volt 6-7 torrent amit elmozgattam és későn vettem észre hogy még szid kötelezett, 12ből 10 honapban tiltottak, mindig 3-4-5 napra aszem, végleges bannt soha nem kaptam.
2013. júl. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!