Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt akarom kérdezni hogy...

Azt akarom kérdezni hogy letöltöttem a garry's mod 10-et és ezt írja ki: platform error: module failed to initalize. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha steamen vagy akkor álítsd át a nyelvet angolra, azt hiszem ez a source engine bug, (vagy lehet, hogy az másik hiba üzenet) ha angolon van, akkor meg magyar-ra, néha összekeverednek az ilyen dolgok steamen :D amúgy miért nem kapásból a 13-at töltöd le? Ha jól tudom a 10 volt az első fizetős verzió és a 9 még ingyenes. Vagy csak nosztalgiázol? :D
2013. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
át igen kicsi nosztalgiázás van az ügyben :D ja és ez nem steamos és tudom hogy kell oda hogy non steam ha pl: a steamon túlsokba kerülne a játék csak még az is közrejátszott hogy ugye valaki feltörte a gmail-omat és ezáltal fel lett törve a steamom de már 3x próbáltam letölteni a g-mod 13-at és nem működött de ha tudsz 1 linket küldeni ahonnan letudnám tölteni a g-mod 13-at azt megköszönném :D
2013. júl. 30. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos nekem steamon van meg. szerintem próbáld meg visszahódítani a fiókod, jah, és ha törtet indítasz valamilyen source játékból, mindig zárd be előtte a steamet ;)
2013. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen már írtam a steamosoknak remélem visszakapom a fiókomat ja és köszi a tanácsot :D
2013. júl. 31. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!