Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Stranded 2 ismertek kobinációkat?

Stranded 2 ismertek kobinációkat?

Figyelt kérdés
Szóval milyen kombinációk vannak a játékban gondolok arra hogy hogy kell lapátot,csákányt,kaszát,kardot stb.. csinálni

2013. júl. 31. 17:18
 1/3 Válasz Vilmos ***** válasza:

Áááá.... a Stranded 2 az egy JÓÓÓÓ játék! Vicces is. Anno sok moderációt csináltam benne.


Szóval a kérdésedre térve, emlékeim szerint van ugye a játék mellett egy "mods" mappa, azon belül "Stranded II", azon belül is egy "sys" mappa. Itt van sok-sok INI kiterjesztésű szöveges fájl. Nagyrészt ezekben van mind leírva a játék menete, hogy milyen tárgyak, állatok, növények vannak, hogy viselkednek, mit csinálnak, milyenek a tulajdonságaik. Egyszóval itt is lehet átírni a játékot - és vicces dolgokat csinálni bele.. ;)


Az INI fájlok között van egy "combinations.inf" nevű doksi, ebben teljes, rendes angolsággal listázva van, hogy miket lehet csinálni, és zárójelben, hogy mi kell hozzá. Gondolom meg fogod érteni, ami benne van, annyira egyszerű az egész.

Alatta vannak még különféle scriptleírások, pl. "combinations_ammo.inf", "combinations_potions.inf", "combinations_weapons.inf", stb. Ezekben csoportonként (a csoport nevét, mint észrevehetted a fájl neve is jelöli), részletesen, kódolva (scriptben megírva) le vannak írva, hogy mihez milyen objektum, 'item' kell, miből hány, mi történik ha kombinálod őket, mit kapsz, mit mond, mit csinál az embered...

Nézz bele, idővel nagyon könnyen megérthető a felépítése! :)


Remélem ezzel segítettem! És jó szórakozást kívánok ehhez az egyszerű, de nagyszerű és remek játékhoz!



Ja, azt egyébként tudod, hogy van már 2.5-ös verziója is! Vannak benne új dolgok, mint pl. az "idegesítő és halhatatlan csonti"... XDD


Ja, és nem utolsó sorban a német/francia/lengyel moderálásokból összegyúrtak egy jó nagy kiterjesztett változatot a 2.-es verzió alapján, azt hiszem "Stranded 2 Extended 0.2.7" néven, 150 MB körüli (ZIP-elve 80 Mega), és van benne jó SOK minden új... csillagkaputól elkezdve hintós dínón át a kólaautómatán keresztül a linux CD-s pingvinekig... XDDDDD De mint írtam, nagyon könnyű új dolgokat csinálni hozzá!!! =D


Ha esetleg gondolod, küldhetek anyagot.



((

És még azt halkan zárójelben megjegyzem, hogy én voltam egyedül az, aki képes volt normális gépfegyvereket írni a játékba, bár nem tudom, hogy mi maradt meg külső USB-n... még a kiterjesztett változatban is besül mind a két géppuska - egyszerűen NEM HITTEM A SZEMEMNEK!! :P - nem értem, hogy mér csak én voltam képes működő géppityut rakni a játékba ?! XDDDD

))

2013. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Hát nem mondom hagytál magad után olvasni valót..Am köszi a választ.
2013. aug. 1. 09:06
 3/3 Válasz Vilmos ***** válasza:

Csontiii : http://www.youtube.com/watch?v=zxxA_gEPHDc


Ja, és azt már el is felejtettem, hogy jópár remixet is csináltam arról a hülye menüzenéjéről. =]


Sajnos már nem tudom, hogy azok hol vannak..... =( nade mindegy...

2013. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!