Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD procit akarok venni főleg...

AMD procit akarok venni főleg játékokhoz és egy olyat akarok ami pl. viszi a fifa 14-et meg a folytatásait még egy ideig árba viszont maximum csak 25000-ig mennék el, csak én nem értek hozzá és nem tudom melyik processor lenne jó?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen az alaplapod.
2013. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt hogy tudom megnézni ?
2013. aug. 1. 18:42
 3/9 A kérdező kommentje:
azzal azt nézhetem meg hogy AMD vagy Intel procikat enged a gépem ? ugye ?
2013. aug. 1. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
meg azt is, hogy milyen AMD vagy milyen Intel procikat.
2013. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az enyém csak AMD procit bír az biztos most van benne egy AMD Sempron(tm) 3600+-os !! fogalmam sincs hogy milyet kellene vennem
2013. aug. 1. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, máris előrébb vagyunk. Az AMD Sempron 3600+ processzor AM2 tokozású. Vagyis AM2-es az alaplapod. Tehát olyan AMD processzort tudsz beletenni, amelyik AM2 (asszem s940-nek is hívják). És itt jön a rossz hír: sajnos ez a foglalat már elég régi, ami két okból rossz: Egyik, hogy nehezen találsz bele processzort, mivel már nem gyártják őket és nem is nagyon árulják. De azért használtan még találni. A másik pedig az, hogyha meg is veszed a legerősebb processzort amit az AM2 foglalatra készítettek, akkor se nagyon fog csodát művelni a mostani játékokkal, mivel régi.

Szóval beújíthatsz egy új processzorra, de én nem javaslom, mert nem fogsz sokkal előrébb kerülni. Inkább azt ajánlom, hogy gyűjtögess még egy kicsit, aztán cserélj alaplapot, processzort és memóriát, esetleg videokártyát is egyszerre. 50-60 ezerből már ki lehet hozni egy olyan alapkonfigot, amit tudsz fejlesztgetni és elviszi a mostani játékok nagy részét is valamilyen szinten.

2013. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És az alaplap az mind1 milyen van nincs csal egyfajta? Az árba mennyi?
2013. aug. 1. 22:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem és processoron kívűl mindenem jólenne a mostani játékokon azt a can you run it-en néztem és csak a procival kellene kezdeni valamit !! Tehát akkor most vennem kéne egy új alaplapot és ahhoz egy jó processort ? ez a 2 árba mennyi lenne ?
2013. aug. 4. 13:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanátok ?
2013. aug. 4. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!