Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft megvétele?

Minecraft megvétele?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ha már le van töltve a nem eredeti Minecraft, és én megveszem, akkor hogyan lesz? Mert a nem eredetinél nem Név, Jelszó kell, hanem Nickname. Semmi más. És ha megveszem, akkor hogyan tudok majd belépni? Ennyit szeretnék megtudni, a válaszodat előre is köszi :)

2013. aug. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Minecraft.net ről kell letölteni. Az az eredeti kliens. Amihez majd persze be kell írni a megvett id+pw-t.
2013. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Készítesz egy accountot a Mojang oldalán, beírod a vásárlásnál kapott kódot és bingo.
2013. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben, és 1. válaszoló: Tudom, hogy onnan kell :)

És köszönöm a hasznos tanácsokat, főleg, hogy nem telt el 5 perc se a válaszokig :D

2013. aug. 1. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell megvenni.

Olyan is van, ami nem eredeti.

Kliensnek nevezik, olyan, mint az eredeti, csak kicsit más.

A nevük is más, általában "craft"-ra végződik a neve.

Pl.:EmpireCraft, MesterMC, LegendaryMC stb...

(Mindegyiknek más a verziója. EmpireCraft: 1.5.2 MesterMC: 1.7.5 LegendaryMC: 1.8)

Linkek:

[link]

[link]

[link]

Bocs, hogy ilyen későn válaszolltam.

2015. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!