Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket tegyem a gépre?...

Melyiket tegyem a gépre? Windows 7 vagy Windows 8?

Figyelt kérdés

Ram: 6 BG

Proci: Intel Core 2 DUO

Videokari: Nvidia Geforce GT 620 1024mb ddr3


(jelenleg Windows 7 van rajta, de ma fogom újratelepíteni, és mindkettő rendszer megvan CD-n)



2013. aug. 2. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
én a hetest ajánlom egyelőre, a 8 nekem még mindig egy nyilvános bétának tűnik néhány hónap használat után is. vissza is raktam a hetest:)
2013. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
7
2013. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 doni1201 ***** válasza:
Maradj a 7-nél
2013. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan maradj 7 nel mert nem eri meg ha mar fent van a 7es!.
2013. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 7 sokkal stabilabb a 8 nál!
2013. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Én a 8 ast ajánlom a windows 7 egy fos operácios rendszer. A windows 8 könnyeben is feltelepithetö nekem a windows 7 nemláta a 3 terrát a 8 as igen. windows 7 ösrégi operácios rendszer és szar. Ugyis megszünik a támogatása mihelyt a microsoft kidobja a windows 9 et.
2013. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hujeseget beszel az utolso!

Regi fos?2009 vegen adtak ki!

win xp tobb mint 10 eves!

win8 kezdobbeknek tul bonyolult!

amikor kijon win9 nem lessz tamogatasa?

lol

esetleg akkor a vistanak nem lesz de meg annak is`

MIKOR KIADTAK A VISTAT AZ XP NEK VOLT TAMOGATASA,MIKOR KIADTAK A 8AT MEG AKKOR IS 2014 NYARABAN JART LE

2013. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát az xp re és a vistára már nemkapod meg a legfrisebb internet explorer böngészöt ugyanis internet explorer 10 es már se xp re se vistára nem megy fel. Ahol most vettem utolsó a gépem pont a vista miatt vesztek össze velem Ceo az üzlez neve éd win 7 et ajánlotak söt sutyiba rádobták a gépemre. Utolag belétom igazuk volt mert a vista nemigazán való új gépre föleg olyan drága gépre mint az enyém ami ufi bios sal van, és 3 terra winchester. A windows8 nem nehéz kezdöknek sem ugyanis ha rak rá az ember startmenüt olyan lesz mint a win7 csak sokkal okosabb, ugyanis mire 5 ig számolsz már bekapcsol a gép és mikor leállitod ugyanez a helyzet. Vista xp nekem másfél két perc alat töltöt be a világért se rakom vissza a vistát a windows 8 on minden müködik rendessen, formatfactory,totalcommander,neró,nintendó emulátor. Én csak jótmondhatok róla.
2013. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretem az olyan "szakszerű" kommenteket hogy X legyen mert Y fos, na meg azt is hogy minden elavult amitől van 1-el nagyobb számú.


Egy operációs rendszer "okosságát" meg ne abban számoljuk már hogy mennyi idő alatt áll le vagy indul le.

2013. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
window 8
2013. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!