Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megoldani a Win7...

Boti948181 kérdése:

Hogy tudom megoldani a Win7 telepítését?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom és a vincsesztere 2 meghajtóra van osztva egyiken a win7 van a másik részen pedig a többi program. Azzal lenne gondom hogy a Win7 meghajtó mindig megtelik és lelassul a gép. Ha meg újra telepítem a Win7-et akkor meg leformázza az egész gépet. Hogy tudnám megoldani ezt a problémát hogy formázza le a gépemet és ne vessze el semmi illetve azt is megszeretném oldani hogy ne teljen mindig a win 7-es meghatóm


Választ előre is köszönöm!



2013. aug. 3. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A telepítés legelején, amikor meg kell adni, hogy hova telepitse a rendszert, akkor csak azt a partíciót adod meg amelyen jelenleg is van a win, és csak azt formázod, a másikat nem.

[link]

Tehát csak a renszerpartíciót jelölöd ki, a másikat nem.

2013. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én venném a fáradságot és kimenteném az adatokat amik kellenek, leformáznám az egészet és a win7nek egy jóval nagyobb partíciót adnék. én ilyen 30 és 60 giga közt szoktam. de minél nagyobb annál jobb :D és utána megszűnne de legalább is ritkábban lenne ilyen problémám ;)
2013. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!